Notice: Undefined offset: 1 in /var/www/clients/client15/web27/web/inc/header-inc.php on line 40
Раді повідомити Вам про початок навчання з питань НПАОП 0.00-7.13-14. «Вимоги до роботодавців щодо захисту працівників від шкідливого впливу електромагнітних полів», що планується розпочати в квітні поточного року. - Східний експертно-технічний центр

Раді повідомити Вам про початок навчання з питань НПАОП 0.00-7.13-14. «Вимоги до роботодавців щодо захисту працівників від шкідливого впливу електромагнітних полів», що планується розпочати в квітні поточного року.

08.02.2022
Вимоги зазначених правил поширюється на суб’єкти господарювання незалежно від форми власності та організаційно-правової форми та є обов’язковими для роботодавців та працівників, які виконують роботи, пов’язані із впливом електромагнітних полів, а також на працівників, які працюють з візуальними дисплейними терміналами електронно-обчислювальних машин або виконують роботи в не вимкнених електроустановках напругою до 750 кВ включно.
Правилами встановлюються вимоги до суб’єктів господарювання щодо захисту працівників від небезпеки для їх здоров’я, що існує або виникає внаслідок впливу електромагнітних полів.

 Читати інші публікації...

Дивіться
Види послуг

Звертайтесь з питань