Notice: Undefined offset: 1 in /var/www/clients/client15/web27/web/inc/header-inc.php on line 40
Охорона праці на підприємствах сфери зв’язку - Східний експертно-технічний центр

Охорона праці на підприємствах сфери зв’язку

02.06.2017
 

З метою підбиття підсумків виконання плану заходів, що були передбачені до Всесвітнього дня охорони праці, підприємствами галузі зв’язку та Профспілкою працівників зв’язку України було організовано 30-31 травня селекторну нараду з директорами та головами профспілкових організацій філій ПАТ «Укртелеком», у якій взяли участь представники Держпраці – директор Департаменту нагляду в промисловості і на об’єктах підвищеної небезпеки Йосип Радецький та начальник відділу нагляду у будівництві, котлонагляді, на транспорті та зв’язку Володимир Литвинов, та нараду з представниками НКРЗІ, Держспецзв’язку, Мінінфраструктури, Федерації профспілок України, підприємств, установ та організацій галузі, операторів мобільного зв’язку, керівниками служб та відділів охорони праці, головами профспілкових організацій підприємств.  На останній був присутнім заступник Голови Держпраці Ігор Шумелюк.

Учасники нарад отримали докладну інформацію про комплексні обстеження і цільові перевірки стану охорони праці та виробничої санітарії на робочих місцях, додержання вимог безпеки праці під час виконання робіт, забезпечення працюючих спецодягом, спецвзуттям, засобами індивідуального та колективного захисту, а також про реалізацію програм “Облік та контроль за проходженням інструктажів з питань охорони праці” “Облік навчання з питань охорони праці” та проведені семінари на тему «Удосконалення збору та використання даних про безпеку та гігієну праці».

На підприємствах було організовано анкетування працівників для виявлення недоліків на робочих місцях та збір пропозицій щодо поліпшення стану охорони праці, створення безпечних та нешкідливих умов праці. Систематично відбувалися тренування з безпечного виконання робіт та експлуатації обладнання підвищеної небезпеки, утримання будівель і споруд у належному технічному стані, відпрацьовувалися дії працівників у надзвичайних ситуаціях та при наданні першої долікарняної медичної допомоги потерпілим, проходили методичні заняття з показом 132 зразкових робочих місць.

Проводилися конкурси з охорони праці: “Кращий працівник”, “Кращий виробничий підрозділ”, “Кращий радіотехнічний об’єкт з охорони праці”, перший етап огляду-конкурсу лінійних та ремонтних бригад електромонтерів, бригад з капітального ремонту споруд електрозв’язку, працівників, які виконують роботи підвищеної небезпеки. Організовувалися дні відкритих дверей під назвою “Робоче місце моїх батьків”.

Представники Держпраці у своїх виступах відзначили належний рівень організації роботи з охорони праці на підприємствах сфери пошти і зв’язку.

 

 


Читати інші публікації...

Дивіться
Види послуг

Звертайтесь з питань